Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Node ID
jv: ID Node

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Key
jv: Kunci

en: Enabled languages
jv: Basa sing diuripaké

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: Account
jv: Akun

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: User permissions
jv: Kawenangan panganggo

en: Asc
jv: Urut Maju
