Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Taxonomy settings
lv: Taksanomijas iestatījumi

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Key
lv: Atslēga

en: Enabled languages
lv: Iespējotās valodas

en: author
lv: autors

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Translation language
lv: Tulkojuma valoda

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Account
lv: Konts

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Uses
lv: Lieto

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: User permissions
lv: Lietotāju tiesības

en: Submitter
lv: Iesniedzējs

en: Language mapping
lv: Valodu attiecinājums
