Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Node ID
ca: ID del node

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Taxonomy settings
ca: Paràmetres de la taxonomia

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Queued
ca: En cua

en: Key
ca: Clau

en: Enabled languages
ca: Llenguatges habilitats

en: author
ca: autor

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Translation language
ca: Llengua de la traducció

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Translation
ca: Traducció

en: Translated content
ca: Contingut traduït

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Execute
ca: Executa

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Account
ca: Compte

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Uses
ca: Usos

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: User permissions
ca: Permisos d'usuari

en: Submitter
ca: Remitent

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Master
ca: Mestre

en: Original language
ca: Llengua original

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node

en: With selection
ca: Amb la selecció
