Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Taxonomy settings
da: Indstillinger for kategorier

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Queued
da: Sat i kø

en: Key
da: Nøgle

en: Enabled languages
da: Aktive sprog

en: author
da: forfatter

en: Changed
da: Ændret

en: Failed
da: Mislykkedes

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Apply
da: Udfør

en: Translation language
da: Sprog til oversættelse

en: Translated
da: Oversat

en: Translation
da: Oversættelse

en: Language code
da: Sprogkode

en: Execute
da: Kør

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: Edit node
da: Redigér indholdselement

en: Offset
da: Forskydning

en: Account
da: Konto

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: Uses
da: Bruger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Progress
da: Fremdrift

en: User permissions
da: Brugertilladelser

en: Submitter
da: Indsender

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Asc
da: Stigende

en: Original language
da: Originalt sprog

en: Node operations bulk form
da: Formular til bulk-handlinger på indholdselementer

en: With selection
da: Handling

en: Language mapping
da: Sprog-mapping
