Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Taxonomy settings
fi: Luokittelun asetukset

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Queued
fi: Jonossa

en: Key
fi: Avain

en: Enabled languages
fi: Käytössä olevat kielet

en: author
fi: kirjoittaja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Translation language
fi: Käännöksen kieli

en: Translated
fi: Käännetty

en: Translation
fi: Käännös

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Execute
fi: Suorita

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Edit node
fi: Muokkaa solmua

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Uses
fi: Käyttää

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: User permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Submitter
fi: Lähettäjä

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity title
fi: Entiteetin otsikko

en: Original language
fi: Alkuperäinen kieli

en: Node operations bulk form
fi: Solmujen bulkkitoimintojen lomake

en: With selection
fi: Valinnalla

en: Translating
fi: Kääntäminen
