Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Taxonomy settings
gl: Axustes taxonomía

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Key
gl: Clave

en: Enabled languages
gl: Lenguaxes activos

en: author
gl: autor

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Translated
gl: Traducido

en: Translation
gl: Traducción

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Execute
gl: Executar

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Account
gl: Conta

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Uses
gl: Usos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: User permissions
gl: Permisos de usuario

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Original language
gl: Idioma orixinal
