Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Key
nl: Sleutel

en: Enabled languages
nl: Ingeschakelde talen

en: author
nl: auteur

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Failed
nl: Mislukt

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Translation language
nl: Vertalingstaal

en: Translated
nl: Vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: Language code
nl: Taalcode

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: About
nl: Over

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Progress
nl: Voortgang

en: User permissions
nl: Toegangsrechten

en: Submitter
nl: Indiener

en: API URL
nl: API-URL

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Target language
nl: Doeltaal

en: Node operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op nodes

en: With selection
nl: Met selectie

en: Language mapping
nl: Taalverwijzing
