Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Taxonomy settings
pl: Ustawienia kategorii

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: Key
pl: Klucz

en: Enabled languages
pl: Włączone języki

en: author
pl: autor

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Translation language
pl: Język tłumaczenia

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Language code
pl: Kod języka

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Edit node
pl: Edytuj węzeł

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Account
pl: Konto

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Uses
pl: Używa

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Project ID
pl: ID projektu

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Progress
pl: Postęp

en: User permissions
pl: Uprawnienia użytkownika

en: Submitter
pl: Dodał(a)

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Hash
pl: Hasz

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Expert
pl: Ekspert

en: Entity title
pl: Tytuł encji

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Language mapping
pl: Mapowanie języka
