Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Name
sk: Názov

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Key
sk: Kľúč

en: Enabled languages
sk: Povolené jazyky

en: author
sk: autor

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation language
sk: Jazyk prekladu

en: Translated
sk: Preložené

en: Translation
sk: Preklad

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Execute
sk: Spustiť

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Offset
sk: Ofset

en: Account
sk: Účet

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Uses
sk: Používa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: User permissions
sk: Používateľské oprávnenia

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom
