Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: Translated
sq: Përkthyer

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit

en: Account
sq: Profili

en: About
sq: Informacione
