Smartling Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Queued
sv: Köad

en: Key
sv: Nyckel

en: Enabled languages
sv: Aktiverade språk

en: author
sv: författare

en: Changed
sv: Ändrad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Translated
sv: Översatt

en: Translation
sv: Översättning

en: Language code
sv: Språkkod

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Account
sv: Konto

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Uses
sv: Använder

en: Progress
sv: Framsteg

en: User permissions
sv: Behörigheter för användare

en: API URL
sv: URL för API

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Original language
sv: Ursprungsspråk

en: Translating
sv: Översätter
