Smartlook (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Visibility
ku: بینایی

en: About
ku: دەربارە

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
