Smartlook (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: About
gu: વિશે

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
