Smartlook (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका

en: About
hi: के बारे में

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित
