Smartmenus.js (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Menu
hi: सूची

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: menu
hi: सूची

en: About
hi: के बारे में
