Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું
