Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: here
lt: čia
