Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: here
nn: her
