Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: here
id: di sini
