Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Overview
is: Yfirlit

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað
