Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: here
jv: nag kéné
