Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн
