Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Overview
sq: Panorama

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar
