Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: here
sv: här
