Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: here
vi: ở đây
