Smash Lite (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Location
fi: Sijainti

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Slide URL
fi: Dian URL-osoite

en: Site logo
fi: Sivuston logo

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: You can change the description and URL of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
fi: Kuvien kuvausta ja osoitetta, johon kuvaa klikkaamalla siirrytään voidaan vaihtaa oheisista asetuksista.

en: Slide Description
fi: Dian kuvaus

en: Slide Headline
fi: Dian otsikkorivi
