Smash Lite (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Location
fr: Emplacement

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: Slide URL
fr: URL de la diapositive

en: Site logo
fr: Logo du site

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer first
fr: Premier pied de page

en: Footer third
fr: Troisième pied de page
