Smash Lite (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Location
pt: Localização

en: Site logo
pt: Logo do site

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Footer first
pt: Primeiro rodapé

en: Footer third
pt: Terceiro rodapé

en: Twitter Link
pt: Link do Twitter

en: Facebook Link
pt: Link do Facebook

en: Show Social Icons
pt: Mostrar ícones Sociais

en: Linkedin Link
pt: Link do Linkedin
