Smash Lite (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Location
sv: Plats

en: Header image
sv: Huvudbild

en: Site logo
sv: Webbplatsens logotyp

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk
