Smashing Invoice (1.0.0) - en to ga translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Phone Number
ga: Fón

en: Total Amount
ga: Méid iomlán
