Smashing Invoice (1.0.0) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Monthly
gu: માસિક

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર
