Smashing Invoice (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Hourly
ml: മണിക്കൂറിൽ

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
