Smashing Invoice (1.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
