Smashing Invoice (1.0.0) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: February
se: Guovvamánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: April
se: Cuoŋománnu

en: May
se: Miessemánnu

en: June
se: Geassemánnu

en: July
se: Suoidnemánnu

en: August
se: Borgemánnu

en: September
se: Čákčamánnu

en: October
se: Golggotmánnu

en: November
se: Skápmamánnu

en: December
se: Juovlamánnu
