Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Visibility
ast: Visibilidá
