Smileys Field (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Image Path
ca: Camí de les imatges

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Smiley
ca: Emoticona
