Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Category
fr: Catégorie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Smileys
fr: Emoticônes

en: Smiley
fr: Emoticone (Smiley)

en: Acronyms
fr: Acronymes
