Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Visibility
jv: Sing dikétokne
