Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit
