Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை
