Smileys Field (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Smiley
vi: Hình cười
