Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Visibility
be: Бачнасць
