Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Category
bn: বিভাগ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর
