Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા
