Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Category
hi: वर्ग

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Visibility
hi: दर्शनीयता
