Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Visibility
hr: Vidljivost
