Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Save
kk: Сақтау

en: Visibility
kk: Көріну
