Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Visibility
ku: بینایی
