Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: Acronyms
lv: Akronīmi
