Smileys Field (1.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: List
ms: Senarai

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Category
ms: Kategori

en: Save
ms: Simpan

en: Add
ms: Tambah

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan
